Úvod / Články / Do leta s novým šperkom
Tlačiť

Do leta s novým šperkom

Blíži sa leto. Privítajte ho našou farebnou kolekciou šperkov.

Do leta s novým šperkom

Priatelia,


prichádza leto a k nemu neodmysliteľne patria farby. Farby pôsobia na našu náladu, dokážu ľudí oživiť, podporiť v nich to jedinečné. Keď sa spoja krásne a zaujímavé šperky a rozmanité farby, vzniknú dokonalé doplnky, ktoré splnia svoj účel – rozveselia, ozvláštnia, zaujmú. My ponúkame šperky z liečivých kameňov, ktoré v sebe spájajú nielen krásu a farebnosť, ale aj individualitu, pretože každý z nich je iný, originálny a na každého nositeľa pôsobí inou energiou.


Žltou žiaria citrín, jaspis žltý či jantár, červeno-oranžovou karneol, červenou koral, či jaspis červený. Zelenou farbou sa pýšia malachit, olivín, či avanturín. Nežnou ružovou je známy ruženín, priehľadnou s nádychom perleťovej zas opalit. Tmavé farby sú charakteristické pre ónyx, hematit, či granát. Krásnou modrou láka tyrkenit, či lazurit.


Inšpirujte sa našou farebnou ponukou náušníc, náramkov, náhrdelníkov, či príveskov.

Galéria k článku

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Chcete vedieť o novinkách a akciách v našom eShope?

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a 1x mesačne vás budeme informovať o novinkách, akciách a ďalších zajímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneuzijeme a neposkytneme tretej strane.