O nás

O nás

Mílí priatelia,

srdečne vás vítame na stránke internetového obchodu dharma.sk.

Začiatky nášho internetového obchodu sa spájajú s rokom 2011. Od apríla roku 2012 sme popri ňom prevádzkovali kamennú predajňu na Židovskej ulici v Bratislave, ktorá existovala do konca roka 2013. Internetu sme však verní naďalej.

Najväčšou snahou je ponúknuť vám  predmety, ktoré sú jedinečné svojou pestrosťou výberu, harmonickými účinkami a silou poznania.

Náš e-shop prezentujú najmä: liečivé kamene, šperky z polodrahokamov, ezoterické pomôcky: kyvadlá, amulety, mandaly, vykladacie karty, feng šuej predmety, oblečenie a doplnky z Indie, Nepálu, Thajska, ktoré doslova dýchajú atmosférou orientu. Nenechali sme nepovšimnutú aromaterapiu, ktorá sa pýši úžasnými vôňami v podobe olejčekov, tyčiniek, alebo vonných kužeľov. Stačí spomenúť mätu, škoricu, ambru, či ružu a hneď nám je akosi lepšie na duši grin

Prijímame a vážime si názory našich zákazníkov, na základe ktorých zvažujeme výber produktov a ich následné zaradenie do ponuky. Prostredníctvom uverejnených článkov, http://www.dharma.sk/clanky postupne budujeme ezoterické povedomie a približujeme liečivú silu ezoteriky do života ľudí.

Prajeme vám príjemné nakupovanie plné pohody a relaxu.

 

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.