Domáci recept na zväčšenie pŕs – dodržujte tieto kroky

Prsia sa považujú za symbol ženskosti a práve to je dôvod, prečo mnohé ženy trápia malé prsia. Niekomu to vyhovuje, no vo väčšine prípadov to ženy viac – menej trápi. My vám však prinášame riešenie, …

žena s malými prsiami, snažiaca sa o zväčšenie pŕs prirodzenou cestou

Prsia sa považujú za symbol ženskosti a práve to je dôvod, prečo mnohé ženy trápia malé prsia. Niekomu to vyhovuje, no vo väčšine prípadov to ženy viac – menej trápi. My vám však prinášame riešenie, ako na zväčšenie pŕs prirodzeným spôsobom.

V prvom rade je potrebné poznať príčinu malého poprsia. To môže mať viacero dôvodov, ako napríklad nízka hladina hormónov, konzumácia tabletiek na chudnutie či genetika. V každom z týchto prípadov však môžete vyskúšať domáci recept na zväčšenie pŕs, ktorý si popíšeme v nasledujúcich riadkoch.

Cviky na zväčšenie pŕs

Nie nadarmo sa hovorí, že pohyb je liek na všetko. Existujú špeciálne cviky, ktoré sú určené priamo na zväčšenie a spevnenie poprsia. Sú vhodné pre každú ženu, bez ohľadu na jej vek. Podmienkou je však zdravotný stav, ktorý musí byť v poriadku. To znamená, že cviky na zväčšenie pŕs sa neodporúčajú ženám, ktoré majú v oblasti poprsia zápaly alebo tukové nádory.

Prinášame vám tipy na tie najúčinnejšie cviky, ktoré odporúča väčšina žien. O ktoré cviky sa jedná?

  • Odtláčanie od steny
  • Kľuky
  • Bradlá
  • Rozpažovanie
  • Zdvih na stoličke

Potraviny na zväčšenie pŕs

Samozrejme, zväčšenie pŕs prirodzeným spôsobom rozhodne nekončí len pri cvikoch. Ďalším dôležitým faktorom je strava. Vedeli ste o tom, že určité niektoré potraviny podporujú zväčšenie pŕs a ich pevnosť? Ide napríklad o reďkovku, ktorá dokáže zrýchliť prietok krvi v oblasti poprsia, banány, ktoré obsahujú veľké množstvo výživných látok, čo napomáha k zväčšeniu pŕs prirodzeným spôsobom a taktiež medzi tieto potraviny zaraďujeme napríklad aj plnotučné mliečne výrobky, ktoré by sa mali konzumovať na dennej báze.

Ak sa aj vy snažíte o zväčšenie pŕs prirodzenou cestou, no zatiaľ nevidíte na sebe žiadne zmeny, nezúfajte. Ide o dlhodobý proces, pri ktorom je potrebné dodržiavať všetky odporúčania a taktiež sa vám rozhodne zíde veľká dávka trpezlivosti.